Інтернет-гра спричинила смерть 12 українських дітей

a_0d15449b

Міністерство внутрішніх справ вживає заходів з блокування  інтернет-ігри, яка стала причиною загибелі 12 дітей на Черкащині

Про це повідомив голова Нацкомісії України з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький під час онлайн-конференції в Києві, передає «Gloss.ua».

За його словами, інтернет-гра «Собачий кайф», що поширювалась через соціальні мережі, стала причиною 12 випадків суїциду серед дітей в Черкаській області.

Цей кричущий випадок змусив Нацкомісію звернутися в Генпрокуратуру, МЗС і МВС країни з вимогою вжити заходів з недопущення розповсюдження небезпечної гри на території країни.

Як повідомив В. Костицький, МВС вже відгукнулося на звернення Комісії та пообіцяло, що прийме заходи з блокування інтернет-ігри.

«Собачий кайф» – гра з асфіксією (задухою), коли навмисне перекривається доступ кисню до мозку з метою викликати короткочасний непритомність і стан ейфорії. Учасник гри сідає навпочіпки біля стінки та глибоко і швидко дихає протягом 35 сек., потім встає, спираючись об стіну. Другий учасник повинен передавити горло рушником і душити його близько 5-7 сек. – поки той не втратить свідомість і ніби переміститися в «паралельний» світ.

Гра стала досить популярною серед підлітків України, Росії та інших пострадянських республік, які багато часу проводять в соціальних мережах. У пресі протягом  щонайменше  4-х років неодноразово з´являлася інформація про спроби удушення, які часто призводили до летальних наслідків.

 

 

Джерело: «Gloss.ua»

http://ua.comments.ua/ht/196277-internetgra-sprichinila-smert-12.html

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.