Священик Андрій Кащук

Священик Андрій Кащук

Біографія

о. Кащук Кащук Андрій Ярославович народився   26 квітня 1978 року у с. Лешнів, Бродівського району на Львівщині у сім’ї священика. У 1983 році батько, о. Ярослав Кащук, переїхав зі сім’єю на парафію у с. Скоморохи, Сокальського району на Львівщині. У 1985 році пішов у перший клас середньої школи у с. Ільковичі, яку похвально закінчив у 1995 році. В тому ж році поступив на перший курс Львівської Богословської Академії і Духовної Семінарії у с. Рудно. Під час навчання в академії і семінарії був призначений працівником бібліотеки, а також Президентом семінарійного хору «Надія Церкви». Разом із хором здійснив гастролі в Австрії (1999 рік) та Польщі (2000 рік). У 1999 році був направлений Богословською академією на стажування у м. Рашден (біля Кембріджа) у Великій Британії. У 2001 році закінчив Богословську Академію і Духовну Семінарію з захистом ступеня бакалавра теології. У травні 2002 року одружився.

25 серпня 2002 року був рукоположений у сан священика Сокальським єпископом Михаїлом Колтуном. З грудня 2002 року призначений сотрудником храму св. Андрія Первозванного у Львові. Був назначений відповідальним за працю з дітьми, молоддю, нареченими і молодими сім’ями.

У парафії відновив церковний хор, який назвав «Київське благочестя», згідно коренів нашої східної Греко-Католицької Церкви. З 2007 року, через ініціативу почесного ректора Краківського рільничого університету, професора, доктора Казимира Косіняк-Камиша, розпочав щорічний фестиваль церковних хорів різних конфесій «Духовні Мости Єднання». Фестиваль вже двічі відбувся у Польщі, у 2007 році в Кракові і в 2010 році в Криниці, а у 2011 – у м. Трускавець. Займається екуменічною діяльністю у діалозі між церквами. Відновив братство св. Апостола Андрія Первозванного, духівником якого і став. З липня 2007 р. призначений головою катехизації Шевченківського деканату і представником Львівської архиєпархії у відділі освіти Шевченківської райадміністрації м. Львова. Має дві доньки: Марта (2003 року народження) та Оксана (2007 року народження). Організовує прощі, подорожі, молодіжні табори.

Його гасла:

1) “Дай Богові робити чуда у твоєму житті”

2) “Не бійтеся любити, хоч це буде вам дорого коштувати”

3) ” Життя є гарним, а смерть – ще гарнішою (для Божих дітей)”

4) “Молитва врятує наше майбутнє”

5) “Праведник не зможе втечи від власної святості”

3 thoughts on “Священик Андрій Кащук”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.